Drs. L.F. Floris is sinds 2019 werkzaam bij Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis. “Het specialisme longziekten trok mij met name vanwege de afwisseling: van acute zorg tot chronische begeleiding en palliatieve zorg. De specialisatie in longoncologie, diagnostiek met bronchoscopie en EBUS en slaapgeneeskunde maakt het extra divers.”
Persoonlijk contact
“Ik vind het persoonlijk contact belangrijk: het leren kennen van de patiënt en de wensen in kaart brengen. Vooral bij de zorg bij longkankerpatiënten is dit belangrijk om zo goed mogelijk een behandeling aan te kunnen passen dat het bij die specifieke patiënt goed past.”
Goede samenwerking
“In het Van Weel Bethesda Ziekenhuis zijn de lijntjes tussen specialisten kort. Dat is fijn, want veel patiënten hebben klachten op meerdere gebieden tegelijk. Doordat we snel met elkaar kunnen overleggen, kunnen we betere en snellere zorg bieden. Ook in de regio werken we goed samen, waardoor er veel mogelijk is op het gebied van onderzoek en behandeling.”
Aandachtsgebieden
Ervaring
Opleiding
Betrokken afdelingen