Dr. C.D.P. van ’t Hullenaar is sinds 2019 verbonden aan Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis. “Chirurgie is het mooiste vak dat er bestaat. Met je handen kun je een patiënt genezen of het lijden van iemand verlichten. Het is een ultieme combinatie van een scherp denkvermogen, een empathische houding en steeds nieuwe praktische vaardigheden die ons vak zo uitdagend maken. Of het nu gaat om een patiënt met een navelbreuk, een darmtumor of een verdachte moedervlek: elke patiënt is uniek en de kunst is om steeds de juiste behandeling te kiezen.”
Vertrouwen en transparantie
“In het contact met patiënten vind ik vertrouwen en transparantie heel belangrijk. Samen met de patiënt probeert ons team van professionals een goed behandelplan uit te stippelen, passend bij de patiënt. We leveren hoogwaardige chirurgische zorg, maken gebruik van de modernste technieken maar verliezen de menselijke maat en het persoonlijke contact nooit uit het oog.”
Ontspannen en prettige sfeer
“Met heel veel plezier werk ik in Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis. Het is een overzichtelijk regionaal ziekenhuis met een hele ontspannen en prettige sfeer. Er is een fijne samenwerking tussen collega’s van alle afdelingen, waarbij vriendelijkheid en korte lijnen de kernwoorden zijn. Goede initiatieven in innovatieve ideeën kunnen binnen afzienbare tijd worden gerealiseerd, waarbij er naar elke zorgprofessional wordt geluisterd in onze organisatie.”
Aandachtsgebieden
Ervaring
Opleiding
Publicaties
Promotie
Betrokken afdelingen